top of page
apartamentu nuoma tenerifeje, butu nuoma tenerifeje, apartamentai poilsiui tenerifeje, poilsis tenerifeje, atostogos tenerifeje, apgyvendinimas tenerifeje, nuoma tenerifeje, buto nuoma tenerifeje, apartamentai tenerifeje, vilos tenerifeje

Apie mus

 

Atostogostenerifeje.lt - nuo 2015 m. veikiantis poilsio paslaugų tinklalapis, kuriame rasite visą reikalingą informaciją apie keliones į Tenerifę. Glaudžiai bendradarbiaudami su NT savininkais Tenerifėje, galime pasiūlyti Jums platų apgyvendinimo pasirinkimą  privačiame sektoriuje: nuo ekonominės klasės studijų, modernių apartamentų iki prabangių vilų su privačiais baseinais. Visi mūsų siūlomi apartamentai ir vilos europietiškai įrengti ir paruošti kokybiškam poilsiui!

 

Nuomojami apartamentai ir vilos randasi pietinėje salos dalyje, pagrindiniuose Tenerifės kurortuose - Costa Adeje, Los Cristianos, Playa de las Americas, El Duque, Los Gigantes, Puerto Santiago.

Turėdami daugiau nei 10 metų darbo patirtį turizmo srityje puikiai suprantame keliautojų poreikius renkantis apgyvendinimą atostogoms. Atsižvelgdami į Jūsų lūkesčius ir galimybes pasiūlysime  Jums labiausiai priimtiną apgyvendinimo variantą. 

Jums pageidaujant, taip pat galime pasiūlyti skrydžius į Tenerifę, pasitikimą oro uoste, apgyvendinimą viešbučiuose su maitinimu,  automobilio nuomą, ekskursijas, pramogas ir sudaryti individualią Jūsų kelionės programą!

 

Susisiekite su mumis tel. +370 678 27285 arba info@atostogostenerifeje.lt 

Lauksime Jūsų!             

bottom of page