top of page
Orai Tenerifėje, keliones i tenerife, apartamentu nuoma tenerifeje, poilsis tenerifeje, automobiliu nuoma tenerifeje

Orai Tenerifėje

Kada geriausias laikas keliauti į Tenerifę?

Į Tenerifę keliauti verta ištisus metus. Žiemos metu Kanarų salos yra šilčiausia vieta poilsiui visoje Europoje. Nuo Spalio iki Gegužės mėnesio  į Tenerifės salą skrenda šildytis turistai iš visos Europos. Tai labai mėgstama skandinavų, vokiečių, britų senjorų žiemojimo vieta. Vasarą, nuo Liepos iki Rugsėjo, bėgdami nuo karščio žemyne, į Tenerifę plūsta ispanai. Nors pastaraisiais metais termometro stulpelis vasaros metu ir Tenerifėje pakyla iki 40 laipsnių šilumos.

Gegužės - Birželio mėnesiais Tenerifėje būna mažiau turistų dėl atšilusio oro visoje Europoje. Tai puikus metas ilsėtis ieškantiems ramaus poilsio. Šiuo metų laiku sala pražysta nuostabiausiomis spalvomis, o oro temperatūra paprastai siekia 28-30 laipsnių šilumos. Planuojantiems atostogas šiais mėnesiais galima tikėtis žemesnių kainų nei paprastai apgyvendinimui ir automobilio nuomai.

Šalčiausi saloje yra Gruodžio - Vasario mėnesiai, kuomet vidutinė dienos temperatūra yra apie 21-23 laipsnius šilumos, o naktimis gali nukristi iki 13-15 laipsnių šilumos. 

Nors sala nedidelė, orai Tenerifėje, šiaurinėje ir pietinėje salos dalyje labai skiriasi. Tenerifės Pietuose (nuo Los Cristianos iki Los Gigantes) yra sausiau ir šilčiau, o šiaurinėje dalyje daugiau vėjuota, dažniau lyja ir gerokai vėsiau. Taip yra dėl salos centre stūksančio Teidės ugnikalnio, kuris trukdo ateiti vėsesniems orams iš Europos. Todėl ir lietaus daugiausia sulaukia Šiaurinė salos dalis.

Išsamias orų prognozes Tenerifėje net 6 mėnesius į priekį galite pasižiūrėti svetainėje www.metcheck.com

Vidutinė oro temperatūra Tenerifėje pateikiama žemiau esančioje lentelėje:

Vis dar sunku apsispręsti dėl tinkamo laiko pasirinkimo Jūsų atostogoms Tenerifėje?

Susisiekite su mumis tel. +370 678 27285 arba el.p.: info@atostogostenerifeje.lt, pasidalinsime savo patirtimi ir mielai atsakysime į Jums kylančius klausimus. 

orai-tenerifeje.jpg
bottom of page