top of page
Rekomenduojami restoranai Tenerifėje, geriausi restoranai Tenerifėje, žuvies restoranai Tenerifėje

Viešasis transportas Tenerifėje - Autobusai

Tenerifėje važinėja žalios spalvos TITSA autobusai. Autobusų tinklas saloje gerai išvystytas ir viešuoju transportu nuvykti galima praktiškai visur. Internete iš anksto galima pasižiūrėti visus grafikus ir kainas. Planuojantiems autobusu važiuoti keletą kartų, apsimoka įsigyti „Bono Vía” kortelę, kuria mokant, kiekvienai kelionei taikoma nuolaida. "Bono Vía” kortelę galite įsigyti autobusų stotyje (Estacion de Guaguas). Autobusais pasiekiamos ir beveik visos Tenerifės lankytinos vietos: Teidės ugnikalnis, Masca tarpeklis, Los Gigantes, Playa de las Terasitas ir t.t. Priklausomai iš kur važiuosite, gali tekti persėsti. Visą informaciją galima rasti TITSA internetiniame puslapyje (ispanų ir anglų kalbomis).

Į šiaurinį Tenerifės oro uostą važiuoja autobusai Nr.: 102, 107, 108, 343.
Autobusas Nr.102 jungia salos sostinę Santa Cruz su Puerto de la Cruz (apie 40 km).
Autobusas Nr.107 kursuoja tarp Santa Cruz ir Buena Vista del Norte miestelio (apie 70 km).
Autobusas Nr.108 važiuoja iš Santa Cruz į Icod de los Vinos (apie 60 km).
Autobusas Nr. 343 jungia šiaurinį Tenerifės oro uostą (Los Rodeos airport) su Pietiniu Tenerifės oro uostu (Reina Sofia airport) ir toliau važiuoja iki kurortinio miestelio Los Cristianos. Kelionė iš vieno Tenerifės oro uosto į kitą užtrunka apie valandą laiko.

Grafikus galima rasti čia.

Į pietinį Tenerifės oro uostą važiuoja autobusai Nr.: 111, 711
Autobusas Nr. 111 jungia pietinius salos kurortus (Costa Adeje, Los Cristianos), Pietinį oro uostą ir sostinę Santa Cruz, esančią salos Šiaurėje. Atstumas tarp Costa Adeje  ir sostinės Santa Cruz yra apie 80 km. 
Autobusas Nr. 711 yra naktinis autobusas, kursuojantis tarp Costa Adeje ir salos sostinės Santa Cruz.

Grafikus galima rasti čia.

bottom of page