top of page
Gražiausi Tenerifės paplūdimiai

Gražiausi Tenerifės paplūdimiai

Playa Jardín – egzotiškasis paplūdimys

Playa Jardín - manoma gražiausias paplūdimys šiaurinėje Tenerifės dalyje, yra Puerto de la Cruz mieste ir netoli gerai žinomo Loro parko. Didelę paplūdimio teritorijos dalį supa egzotiški augalai ir dirbtinis krioklys.

Paplūdimys yra padalintas į tris teritorijas, kurios pasižymi skirtingomis charakteristikomis.

Playa Castillo teritorijoje auga pavėsį suteikiančios palmės, vyrauja šiurkštus smėlis ir daug smulkių akmenukų, dėl kurių gali būti sunku bristi į vandenį.  Kitoje, mažiausioje dalyje El Charcón, yra mažiau akmenų, bet daugiau privatumo. Punta Brava dalyje vyrauja smulkus juodas smėlis.

Šalia krioklio esanti žaidimų aikštelė ir šiltas juodas Playa Jardín smėlis yra rojus mažiems vaikams. Be to, eidami paplūdimio pasivaikščiojimo alėja, rasite didelį kavinių ir restoranų pasirinkimą.

Playa del Duque – prabangusis paplūdimys

Prabangusis Playa del Duque yra Costa Adeje, labiausiai saulėtame Tenerifės regione.  

Auksinio rusvumo smėlis, skėčiai nuo saulės ir 5 žvaigždučių kurortiniai viešbučiai  šiame paplūdimyje išskiria jį iš kitų paplūdimių šiaurinėje Tenerifės dalyje ir leidžia jums pasijusti tarytum Karibuose.

Playa del Duque yra vienas iš švariausių ir saugiausių paplūdimių saloje. Šalia paplūdimio yra parduotuvių, butikų ir prekybos centras.

Ši vieta puikiai tinka plaukioti banglentėmis, nardyti paviršiumi, nardyti, žaisti tenisą, paplūdimio tinklinį ir buriuoti.

Rasti vietą automobiliui Playa del Duque gali būti iššūkis, tačiau arti paplūdimio esančioje prekybos centro aikštelėje galima statyti automobilį, valanda kainuoja €1.20.

Playa del Duque pasivaikščiokite palei uolėtą krantą, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužiantis Costa Adeje vaizdas.

Playa de Troya –  šeimų ir vakarėlių kurortas

Playa de Troya yra tobula vieta atostogauti šeimoms turinčioms vaikų. Smėlis puikiai tinka žaidimams, o krantas nėra gilus.

Naktimis Playa de Troya yra puiki vieta vakarėlių mylėtojams. Playa de las Américas yra daug barų ir klubų. Playa de Troya yra tituluojama vakarėlių sostine Tenerifėje, nes  Papagayo paplūdimio klubas yra šiuolaikiškiausias Tenerifėje.

Playa de las Teresitas

Playa de las Teresitas yra Tenerifės šiaurės rytinėje dalyje ir žavi 2 kilometrų ilgiu. Paplūdimys įkurtas aštuntajame dešimtmetyje, jame auga žalios palmės, o nuostabus auksinis smėlis atvežtas iš Sacharos dykumos.

Kadangi San Andrés miestas nusprendė nestatyti didelių kurortinių viešbučių Playa de las Teresitas, ši vieta yra itin tyli ir rami.

Playa de las Teresitas yra tipinis paplūdimys iš atviruko. Ir nors paplūdimys yra populiarus, vietų statyti automobilį užtenka.

Netoli paplūdimio yra daug mažų restoranų parduodančių sumuštinius (bocadillos) ir užkandžius (tapas) išsinešti.

Playa Torviscas – Fañabe

Paplūdimys Playa Torviscas/Fañabe siūlo didelį vandens sporto veiklų pasirinkimą, pavyzdžiui: vandens slides, plaukiojimą didele pripučiama banano formos valtimi, kurią tempia kateris, vandens dviračius ir vandens parašiutizmą. Playa Torvisca/Fañabe taip pat galima žaisti mini golfą ir šokinėti ant batuto.

Playa del Médano – banglentininkų rojus

Playa del Médano yra rojus banglentininkams. Playa Médano yra itin tinkama vieta plaukioti banglente ir jėgos aitvarais dėl gero vėjo.

Tai didžiausias paplūdimys Tenerifėje, esantis šalia Montaña Roja, o tai labai patraukli vieta žygeiviams ir laipiotojams. Po ilgos saulėtos ir aktyviai praleistos dienos, galima pasimėgauti maistu restorane.

Playa de la Tejita – gamtos paplūdimys

Natūralusis Playa de la Tejita paplūdimys yra tikras atradimas, nes savaitės dienomis jis beveik tuščias ir jame beveik nėra turistų. Kadangi jis atokus, jį mėgsta nudistai, nors jis ir nėra oficialus nudistų paplūdimys.

Krantas čia negilus, dėl to paplūdimys yra ideali vieta poilsiui ir maudynėms. Iš čia galima stebėti kylančius ir besileidžiančius lėktuvus netoliese esančiame oro uoste. Vienintelis paplūdimio trūkumas yra tas, kad jame nėra tualetų ir dušų.

Tikimės ši trumpa apžvalga apie gražiausius Tenerifės paplūdimius jums patiko ir jūs puikiai praleisite laiką bei patirsite neišdildomų akimirkų. Vykite ir mėgaukitės saule. Paplūdimiai jūsų laukia!

bottom of page